بر اساس گزارش اخیر رومه ژاپنی Nikkei، به نظر می رسد نسل بعدی کنسول نیننتندو سوییچ پس از عرضه مدل کوچک شده این دستگاه، در سال میلادی 2020 راهی بازار خواهد شد!

پس از عرضه موفق کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ و استقبال عالی بازیکنان از این دستگاه، هر از چند گاهی گمانه زنی های مختلفی در خصوص عرضه مدل کوچک تر و ارزان تر آن به گوش می رسد که هیچ کدام یک از این گزارش ها توسط شرکت نینتندو تایید و یا تکذیب نشده است. با این حال، نه تنها روز به روز به تعداد این شایعه ها افزوده می شود، بلکه چندی پیش یک رومه معتبر ژاپنی به نام Nikkei رسما به عرضه مدل کوچک شده نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی اشاره کرد و در ادامه، از ساخت نسل بعدی این کنسول نیز سخن گفت.

طبق گزارش این منبع، همان طور که شرکت نینتندو پیش تر مدل ارزان تر و کوچک تر نینتندو 3DS را تحت عنوان نینتندو 2DS روانه بازار کرده است، در پاییز سال جاری میلادی نیز مدل کوچک تر شده و صدالبته ارزان تر سوییچ به نام Nintendo Switch Lite را به بازار عرضه خواهد کرد. موضوعی که کاملا با اغلب شایعه های پیشین مطابقت دارد. اما ماجرا صرفا به عرضه این مدل خلاصه نشده و منبع مذکور در ادامه به عرضه نسل بعدی کنسول نینتندو سوییچ نیز اشاره کرده است.

این در حالی است که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر ساخت و عرضه نسل بعدی کنسول نینتندو سوییچ از سوی هیچ منبعی منتشر نشده و رومه Nikkei به عنوان اولین رسانه، خبر از عرضه این مدل داده است. همان طور که انتظار می رود، به گفته وب سایت نیک‌کی، مدل کوچک تر سوییچ پیش از نسل بعدی این کنسول منتشر خواهد شد. بر این اساس، می توان نتیجه گرفت که مدل قدرتمند نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی راهی بازار نمی شود و این دستگاه به احتمال قوی همزمان با عرضه نسل نهم کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس، در سال 2020 عرضه خواهد شد.

منبع : کلیک


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: عرضه ,نینتندو ,سوییچ ,کنسول ,کوچک ,بازار ,نینتندو سوییچ ,بعدی کنسول ,کنسول نینتندو ,جاری میلادی ,عرضه خواهد ,کنسول نینتندو سوییچ ,بعدی کنسول نین
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جزوات دانشجویی موزیک دپ , دانلود آهنگ جدید راهکار صنعت فلامینگو می‌خندد. علائم و داروها و درمان عفونت خون روزگار نوشت پیش به سوی بورس کد جاوا *کد جاوا ساوا در مهتاب چندظلعی